top of page

Przez kilkanaście lat naszej obecności na rynku, mieliśmy okazję współpracować z wieloma Klientami. Organizowaliśmy imprezy na różną skalę dla wielu małych i dużych firm, urzędów i osób prywatnych.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i bogatej ofercie sprzętu na wynajem żadne zadanie nie jest nam straszne. Zorganizujemy piknik tematyczny, a także wynajmiemy potrzebne urządzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. atrakcje dla dzieci, kule wodne czy symulator rodeo. Jednak to nie wszystko!

Nasza firma posiada duży asortyment dmuchańców do wynajmu. W naszej ofercie znajdują się nie tylko dmuchany zamek i zjeżdżalnia, ale również nadmuchiwana ścianka do wspinaczki. Zapewniamy najmłodszym dobrą zabawę. Oprócz zabaw na urządzeniach rekreacyjnych proponujemy dla dzieci warsztaty plastyczne oraz balonową pocztę.

Szukasz pomysłu na atrakcje podczas imprez firmowych? Zapraszamy do kontaktu! Prowadzimy wynajem urządzeń rekreacyjno-rozrywkowych dla dorosłych. Oferujemy m.in. rodeo symulatory, kule wodne, oraz euro bungee. Zapraszamy do kontaktu! Pomożemy Państwu wybrać odpowiednie urządzenia rekreacyjne na planowaną imprezę!

Referencje ​

Euro-Party Rozrywka Rekreacja
 

 

bottom of page