top of page

ATRAKCJE MECHANICZNE

 

 

Karuzela łańcuchowa, Euro Bungee oraz kolejka szynowa "kaczki" to tylko niektóre z urządzeń mechanicznych, które oferujemy do wynajęcia dla najmłodszych i które dostarczają dzieciom ogromną radość. Urządzenia te cieszą się dużą popularnością - są bezpieczne oraz zapewniają dużą przepustowość uczestników, co sprawdza się doskonale na większych imprezach.
Nasza kolorowa karuzela cyrk to bezpieczny wariant karuzeli dla dziesiątki dzieci. Oferujemy również kilka modeli trampolin Euro Bungee, dostosowanych do każdej grupy wiekowej.

 

 


Urządzenia mechaniczne to także idealne atrakcje na imprezy dla dorosłych, wynajem takich atrakcji jak symulator rodeo, siłomierz kopacz, boxer czy młot to świetny pomysł na różnego rodzaju eventy. Poskromienie mechanicznego byka nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać, a siłomierze pozwalają sprawdzić siłę uczestników.


W naszej ofercie posiadamy również nowość na rynku - interaktywne gry z sensorami świetlnymi. Dzięki różnym trybom rozgrywki sensory można wykorzystać do różnych aktywności, jak pomiar refleksu zawodników, przetestowanie swojej pamięci - mega memory, czy bardziej aktywne gry z rozmieszczonymi stożkami w różnych konfiguracjach.  

Karuzela, Kolejka dla dzieci 

Byk Rodeo, siłomierze - wynajem

Gry interaktywne

bottom of page