top of page

O firmie

Wynajem sprzętu rozrywkowo-rekreacyjnego.


 

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm świadczących usługi rozrywkowo-rekreacyjne z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. Nasza firma posiada kilkadziesiąt różnego rodzaju urządzeń dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W naszej branży działamy z powodzeniem już od 1996 r. Przez te lata wyrobiliśmy sobie markę godnych zaufania partnerów dla dziesiątków firm i instytucji w Polsce. Co roku poszerzamy naszą ofertę o najciekawsze nowości napotkane na targach tematycznych na całym świecie.

Ta firma to nie tylko nasza praca, to nasza pasja :) Jesteśmy w stanie dopasować się do każdego tematu imprezy i do każdego budżetu. Mamy w swojej bazie setki autorskich scenariuszy i zestawów tematycznych.

Starannie dobieramy urządzenia rekreacyjne oraz pracowników, tak by wszyscy (niezależnie od wieku, płci czy poglądów) zawsze wspaniale się bawili.

 

Nasza oferta jest aktualna przez cały rok. Działamy na terenie całego kraju.

 

Wahają się Państwo, mają Państwo jakieś pytania? Prosimy o telefon- udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i doradzimy.

EP LOGO.jpg

Świadczymy usługi typu: organizacja imprez, organizacja eventów, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, pikniki firmowe, teambulding, animacje, organizacja imprez integracyjnych, boisko piłkarskie, dmuchane zamki wynajem, szkolenia firmowe, animacje dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, basen chiński dla dzieci, animacje dla dzieci, dmuchaniec, kolejka kaczki dla dzieci, dmuchany tor przeszkód dla dorosłych, water ball, zamek do skakania, impreza integracyjna. Wyjazd firmowy organizacja Trójmiasto, integracja i team building, teambulding, bramka radarowo-celnosciowa, impreza integracyjna, kolejka kaczki dla dzieci, imprezy integracyjne, dmuchany zamek wynajem, bramka radarowo-celnosciowa, euro-bungee, boisko piłkarskie nadmuchiwane, mega piłkarzyki, festyny dla firm, organizacja eventów, wypożyczalnia zjeżdżalni dmuchanych, organizacja imprez, imprezy firmowe plenerowe!

bottom of page