top of page

ATRAKCJE NA IMPREZY FIRMOWE

Znajdziesz u nas różnego rodzaju urządzenia rozrywkowe na wynajem w województwie pomorskim i okolicach. Posiadamy szeroką ofertę atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Pomagamy integrować grupy, tworzyć niezapomniane wydarzenia dla pracowników i ciekawe imprezy firmowe.

Wynajem atrakcji na imprezy i eventy 

Organizacja imprezy firmowej może być stresującym zadaniem, ale z nami możecie być pewni, że wasza impreza będzie niezapomniana. Nasza oferta obejmuje wiele różnych atrakcji, takich jak:

atrakcje na imprezy firmowe wynajem europarty

Atrakcje na imprezy firmowe, integracyjne  - gwarancja jakości

EuroParty Rozrywka, Rekreacja to jedna z pierwszych w Polsce firm specjalizująca się w wynajmie urządzeń rozrywkowo-rekreacyjnych. Z naszym prawie 30 letnim doświadczeniem przy organizacji tego typu eventów zyskujesz pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem i bezpiecznie dla uczestników. Nasze urządzenia są systematycznie wymianiane, zawsze czyste i sprawne. Zapewniamy przeszkoloną obsługę i transport na terenie całego kraju. 

Nie czekaj! Skorzystaj z naszej oferty wynajmu atrakcji i zorganizuj z nami niezapomnianą imprezę!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponad 120 atrakcji!

Oferujemy szeroką gamę urządzeń zarówno dla dzieci jak i dorosłych, do zabawy, integracji czy rywalizacji. Każdy nasz klient może wybrać to, co najbardziej mu odpowiada.

Działamy na terenie Całej Polski!

Obsługujemy imprezy na terenie całej Polski.

Nasze urządzenia możemy przywieźć w dowolne miejsce w kraju. Obsługujemy zarówno mniejsze imprezy jak i duże eventy.

27 lat Doświadczenia!

Przez wiele lat działalności w naszej branży, która rozpoczęła się w 1996 roku, zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom organizację imprez na wysokim poziomie, zawsze z dbałością o ich zadowolenie.

Profesjonalna i przeszkolona obsługa!

Nasza ekipa składa się z doświadczonych ludzi, którzy są przeszkoleni w organizacji i obsłudze imprez. Każde urządzenie, które wynajmujemy, jest zawsze w komplecie z naszą obsługą. Dzięki temu, każdy klient ma zapewnioną opiekę instruktorską nad uczestnikami zabawy, co gwarantuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Urządzenia są naszą własnością!

Posiadamy ponad 100 urządzeń, które są naszą własnością, co przynosi nam przewagę konkurencyjną i pozwala uniknąć pośredników. Zawsze proponujemy naszym klientom tylko to, co znajduje się w naszej ofercie, dzięki czemu mają pewność, że otrzymają sprzęt najwyższej jakości.

Czystość urządzeń!

Czystość urządzeń to dla nas Standard. Nie wyobrażamy udostępnienia brudnych urządzeń dla korzystających. Atrakcje są czyszczone i konserwowane przed każdą z imprez.

INTERESUJE CIĘ WYNAJEM ?

Wypełnij formularz, a odpowiemy na twoje wszystkie pytania.

bottom of page