top of page

WARUNKI WYNAJMU ATRAKCJI

1.
Sklep internetowy EURO-PARTY prowadzi wynajem urządzeń i atrakcji na różnego rodzaju imprezy. By wybrać atrakcje należy wcześniej upewnić się, że w danym terminie są one dostępne (telefonicznie bądź mailowo). Potwierdzeniem wynajęcia urządzeń jest podpisanie umowy.
 

2.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są własnością naszej firmy, nasze urządzenia posiadają wszelkie niezbędne atesty a nasza firma ubezpieczona jest w PZU.

3.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami netto (należy doliczyć do nich podatek VAT w wysokości 23%). Ceny podane na stronie zawierają pełen koszt usługi (montaż, demontaż, obsługę, opiekę techniczną). Ceny nie zawierają kosztów transportu. Koszt transportu wyceniamy indywidualnie.

4.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.

5.
Usługobiorca zobowiązany jest do zapewnienia źródła zasilania: ilość urządzeń x 230 v, 2 kW w odległośc i do 50 m. Warunkiem prawidłowego wykonania usługi jest zapewnienie stałego dostępu do odpowiedniego źródła prądu przez cały okres trwania usługi. Teren pod urządzenia rekreacyjne powinien byś płaski i równy, oczyszczony z ostrych przedmiotów.

Niezbędny teren pod urządzenia jest zazaczony w opisie każdej z atrakcji.

Uwaga: najczęściej warunkiem wykonania usługi jest możliwość dojazdu na miejsce montażu autem o ładowności 3,5 tony.

bottom of page