Nasza Działalność

Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o najnowsze atrakcje z całego świata. 

Dużym atutem naszej firmy jest elastyczność – jesteśmy w stanie dopasować się do każdego tematu imprezy i do każdego budżetu. Mamy w swojej bazie setki autorskich scenariuszy i zestawów tematycznych. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia, starannie dobieramy urządzenia rekreacyjne, tak by wszyscy (niezależnie od wieku, płci czy poglądów) zawsze wspaniale się bawili. Nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o Waszą dobrą zabawę i bezpieczeństwo.

Od lat organizujemy pikniki tematyczne i imprezy firmowe. Interesuje Państwa mini golf czy dmuchany zamek dla dzieci? W naszej ofercie znajdą Państwo obie atrakcje. Jednak to nie wszystko!

Doskonale wiemy jak wymagającym klientem są dzieci. Dlatego przygotowaliśmy dużą bazę urządzeń dla dzieci. Oprócz dmuchawców, takich jak dmuchana zjeżdżalnia i nadmuchiwana ściana do wspinaczki, oferujemy całe zestawy atrakcji dla dzieci. Posiadamy zestawy tematyczne m.in. morski świat, Western czy Gwiezdne Wojny. Z nami najmłodsi na pewno nie będą się nudzić!

Posiadamy także sprzęty rekreacyjno-rozrywkowe dla dorosłych. Prowadzimy także wynajem sprzętu na imprezy dedykowane dla trochę starszych użytkowników. Oferujemy wynajem symulatora rodeo, kul wodnych oraz mini golfa.

Zapraszamy!
Nasza oferta jest aktualna przez cały rok. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku, jednak prowadzimy działalność na terenie całego kraju. W obrębie 100 kilometrów, zapewniamy dowóz w cenie.

Jeśli nadal się Państwo wahają, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w doborze odpowiedniego sprzętu.