Byk Rodeo Symulator

Mehcaniczny byk, symulator jazdy na byku w wersji USA to najbardziej zaawansowany symulator rodeo na świecie! Dzięki pracy na 9 stopniach nadaje się zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dorosłych. Jest to atrakcja na każdą imprezę, sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, integracyjnych, festynach czy piknikach rodzinnych.
W razie złej pogody dostępne jest zadaszenie byka dużym nadmuchiwanym namiotem. Możliwość przeprowadzenia konkursów z nagrodami. W naszej ofercie posiadamy 2 symulatory rodeo.

 

Byk Rodeo Symulator - wyanejm
Rodeo symulator - wynajem
Mechaniczny byk rodeo - wynajem
Byk rodeo - wynajem
Rodeo symulator wynajem pomorskie
Rodeo symulator wynajem gdańsk
Byk rodeo wynajem gdańsk

O firmie Europarty

Firma Europarty zajmuje się przede wszystkim wynajmem sprzętu rozrywkowo-rekreacyjnego. Posiadamy urządzenia typu: zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, dmuchańce, piłeczki, rodeo, euro bungee, namioty i hale namiotowe. Łącznie posiadamy kilkadziesiąt urządzeń rozrywkowych przeznaczonych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Masz do nas pytanie? Chcesz nas o coś zapytać? Zadzwoń do nas!

W branży rozrywkowej działamy od 1996 roku. Przez wszystkie lata naszej pracy wyrobiliśmy sobie markę i zaufanie u wielu osób, firm i instytucji. Każdego roku poszerzamy naszą ofertą o nowe, bardzo ciekawe urządzenia rekreacyjne.Działaliśmy w następujących miejscowościach: Koszalin, Słupsk, Redzikowo, Lębork, Karwia, Dębki, Choczewo, Kopalino, Kuźnica, Swarzewo, Puck, Jurata, Żukowo, Władysławowo, Jastarnia, Chałupy, Hel, Mechelinki, Wejherowo, Reda, Rumia, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Malbork, Tczew, Bydgoszcz, Elbląg, Pruszcz Gdański, Zbychowo, Nowy Dwór Gdański, Gniewino, Drawsko Pomorskie, Czaplinek, Szczecinek, Złotów, Czarne, Człuchów, Miastko, Bytów, Kościerzyna, Kwidzyn, Iława!